Acest conținut este protejat cu parolă. Pentru a-l vedea, te rog să introduci parola mai jos:

Related Posts
Înscrierea a avut loc cu succes.
READ MORE
Comunicat de presă: Nu avem forță de muncă pentru sectorul construcțiilor iar birocrația este excesivă.
În fișierul de mai jos regăsiți comunicatul de presă emis de asociație după întâlnirea anuală.comunicat-de-presa-diriginti-de-santierDescarcăSâmbătă 22 februarie 2020 a avut loc în București adunarea anuală areprezentanților diriginților de șantier reuniți ...
READ MORE
Colegiul Tehnic al Diriginţilor de Şantier organizează cursuri de pregătire profesională continuă pentru specialiştii în domeniul construcţiilor. Programul cursurilor este următorul: Constanța: 02.09.2017 Cursul de la Timișoara va avea loc în cadrul Hotel ...
READ MORE
Donaţiile se pot face în contul: Cont IBAN RO18 RZBR 0000 0600 1866 5779- Raiffeisen Bank sucursala Otopeni cu menţiunea: donaţie manualul dirigintelui de şantier. Precizăm că este voluntară cotizaţia, recomandabil nu mai ...
READ MORE
Vă invităm pe această cale să analizaţi şi să prezentaţi către asociaţia puncte de vedere cu privire la un normativ ce prezintă interes şi pentru activitatea diriginţilor de şantier: P118/1 ...
READ MORE
Vă aşteptăm în data de: sâmbătă, 3 septembrie 2016 în Bucureşti. Detalii cu privire la locaţie se vor stabili ulterior în funcţie de numărul de înregistrări. Pe această cale vă confirmăm că ...
READ MORE
Conform obiectivelor stabilite în cadrul Adunării Naţionale a Diriginţilor de Şantier, vă ataşăm spre propunere conţinutul cadrul al Manualului Dirigintelui de Şantier(temă). Vă solicităm să vă expuneţi asupra conţinutului acestuia într-un ...
READ MORE
Avem rugămintea către diriginţii de şantier membri ai asociaţiei să folosească formularul de mai jos, cu privire la punctul de vedere al dirigintelui de şantier ce se dă acum obligatoriu ...
READ MORE
Three professional construction engineers wearing hardhats standing together inside new building planning further work, copy space
După cum știm în procesul de producție al unei construcții sunt implicați mai mulți specialiști, sau așa ar trebuie să fie.În faza de proiectare vorbim de proiectanți(ingineri și arhitecți), experți ...
READ MORE
Colegiul Tehnic al Diriginţilor de Şantier supune dezbaterii publice documentul privind modificarea Legii 50 şi Legii 350 în vederea emiterii unui punct de vedere unitar. Puteţi trimite opiniile pe adresa de ...
READ MORE
Înscrierea a avut loc cu succes
Comunicat de presă: Nu avem forță de muncă
Înscriere curs Modul 1 -Legislaţia ce vizează verificarea
Donaţii Manualul Dirigintelui de Şantier
MDRAP Dezbatere publică Normativ P118/1 – Securitatea la
Înscriere la Adunarea Naţională a Diriginţilor de Şantier
Manualul dirigintelui de şantier – Propunere Temă
Descarcă Punctul de vedere al Dirigintelui de Şantier-
Poate un diriginte de șantier fi și RTE,
Se modifică Legea 50 şi Legea 350 –