Acest conținut este protejat cu parolă. Pentru a-l vedea, te rog să introduci parola mai jos:

Related Posts
Comunicat de presă: Diriginții de șantier solidari cu Ștefan Mandachi: România vrea autostrăzi!
Diriginții de șantier își exprimă solidaritatea față de restul Românilor dar și față de antreprenorul român ce a construit simbolic primul metru de autostradă din Moldova. Colegiul Tehnic al Diriginților de ...
READ MORE
Coronavirus, group of viruses that cause diseases in mammals and birds. In humans, the virus causes respiratory infections. 3D illustration.
Redăm mai jos comunicatul de presă al organizației, ca reacție la decizia ISC de anulare a sesiunii de examene pentru autorizarea RTE.Comunicatul poate fi descarcat de aici:comunicat_de_presa_diriginti_CTDS_coronavirusDescarcăCoronavirus. Paranoia sau incompetență: ...
READ MORE
Construction with construction cranes in the background of the volcano on the island of Tenerife, Spain.
Miliarde de euro pentru investiții. Care sunt prioritareRomânia va beneficia de o asistență financiară din partea Uniunii Europene pentru reducerea efectelor economice ale crizei sanitare: 33 de miliarde de euro, ...
READ MORE
Comunicat de presă: Diriginții de șantier solidari cu
Comunicat de presă: Coronavirus provoacă victime: ISC anulează
Comunicat de presă: „Miliarde de euro pentru investiții.